Barum
BF Goodrich
Bridgestone
Continental
Dunlop
Firestone
Fulda
Goodyear
Kleber
Matador
Michelin
Nokian
Pirelli
Sava
Semperit
Uniroyal

Fulda

Fulda - o značce

O Fuldě

Fulda logo

 

Fulda - německá technologie - German high technology

Více než 100 let, firma Goodyear-Dunlop vyrábí kvalitní pneumatiky v městě Fulda, devátém nevětším měste Hessenska. V posledních desetiletích je značka Fulda na něměcké trhu všeobecně povědomá. Díky širokému portfoliu produktů pro osobní automobily, dodávky, nákladní auta a zemědělské účely, jméno Fulda je synonymem pro trvalou kvalitu a vynikající poměr cena- užitná hodnota.

Německá výroba - záruka proslulé kvality

Kvalita pneumatik Fulda je výsledkem pokročilého výzkumu a vývoje s cílem vytvořit vysoce kvalitní high-tech výrobek pro mezinárodní trh, a to samé poskytnout na domácím německém trhu, který je jedním z nejnáročnějších trhů na světě. Dálnice bez omezení rychlosti až po alpské regiony s krutými zimními podmínkami produkty jsou zkouškou pro pneumatiky Fulda, aby poskytly maximální spolehlivost v těchto náročných podmínkách. Výzkum a vývoj zajišťují, aby pneumatiky Fulda byly vyrobené podle nejnovějších technologií a z nejkvalitnějších materiálů. Pravidelná doporučení z nezávislých zkušebních institucí prokazují vysokou kvalitu produktů Fulda.

Fulda - Životní prostředí

Fulda výrobky se vyrábějí v zařízeních, která splňují ekologické normy ISO 14001. Interní nebo externí auditoři prověřují systém řízení pro ochranu životního prostředí v jednotlivých zařízení v pravidelných intervalech.

Fulda ve skupině Goodyear

Fulda patří od roku 1962 mezi součást celosvětové skupiny Goodyear a je od září 1999 v Evropě součástí globální aliance mezi japonskou firmou Sumitomo a americkým Goodyear Tire & Rubber Company.

Fulda - Filozofie

Charakteristický znakem produktů Fulda je kvalita a výborný poměr cena / výkon. Pneumatiky Fulda se vyrábějí tak, aby byla zachována tradice značky: nejvyspělejší technologie pro maximální nároky uživatelů.

Fulda - Čísla

Produkty FULDA se vyrábějí ve 13 závodech v Evropě. Každý rok se na celém světě prodá téměř 10 milionů pneumatik.

FULDA zaměstnává v Evropě zhruba 1800 lidí a v Německu, kde původní výrobní závod produkuje každoročně více než 7 milionů pneumatik, zaujímá zhruba 10% podíl na trhu.

 

Převzato a přeloženo z: http://www.fulda.com/fulda_de_de/