Barum
BF Goodrich
Bridgestone
Continental
Dunlop
Firestone
Fulda
Goodyear
Kleber
Matador
Michelin
Nokian
Pirelli
Sava
Semperit
Uniroyal

Nokian

Nokian - o značce

O Nokianu

 

Nokian logo

 

Nabídka výrobků:
Nabídka Nokian Tyres obsahuje výrobky, které zákazníkům přinášejí skutečnou přidanou hodnotu a jejichž vývoj spočívá na základech znalosti severských podmínek a zároveň specializace: zimní pneumatiky, pneumatiky pro SUV, pneumatiky pro lesní stroje i zimní pneumatiky pro nákladní vozidla a autobusy.
 
Výrobní střediska:
Nokian Tyres má vlastní výrobní střediska ve finské Nokii a v ruském Vsevolozhsku. Smluvní produkce probíhá v Indonésii, Číně, na Slovensku, ve Španělsku, v Indii a USA.
 
Odbytiště:
Hlavními odbytišti Nokian Tyres jsou území na Severu, která kladou vysoké nároky na funkcionalitu pneumatik: oblasti se sněhem, zalesněná území a oblasti s tvrdými a proměnlivými - na ročním období závislými - povětrnostními podmínkami a též nároky na různorodé použití pneumatik.
 
Cílové skupiny zákazníků:
Trhy after-sales s distribučním segmentem zavázaným dlouhodobými smlouvami, který buduje renomé značky Nokian ve smyslu opravdového partnerství. K našim zákazníkům patří také zákazníci pro první montáž, se kterými dlouhodobě spolupracujeme v oblasti vývoje výrobků a koncoví uživatelé pneumatik.

 

Převzato z: http://www.nokiantyres.cz/