Barum
BF Goodrich
Bridgestone
Continental
Dunlop
Firestone
Fulda
Goodyear
Kleber
Matador
Michelin
Nokian
Pirelli
Sava
Semperit
Uniroyal

Pirelli

Pirelli Eufori@

Pirelli Eufori@

  • Totální Mobilita Pirelli: první řešení run-flat od Pirelli
  • Rozšířená mobilita zaručená při nulovém tlaku
  • Asymetrický vzorek dezénu pro přesné řízení
  • Velké podélné drážky pro zlepšený odvod vody
  • Kompaktní ramenní bloky pro zlepšenou boční tuhost

Podle nedávného zákaznického průzkumu (JD Power v Severní Americe), sedm z osmi zákazníků tvrdí, že samonosné pneumatiky jsou číslem 1 mezi přednostmi, které chtějí mít na svých dalších vozech. Toto ukazuje, že spotřebitelé upřednostňují bezpečnostní prvky sofistikovaným zábavným systémům nebo jiným zařízením na jejich automobilech. Budou zákazníci hledat rozšířenou mobilitu poté, co byla pneumatika propíchnuta? Budou výrobci automobilů hledat u kompaktních i sportovních automobilů místo pro umístění rezervní pneumatiky? Odpovědí Pirelli je Eufori@ Run Flat. Eufori@, vyrobená prostřednictvím revolučního systému MIRS (Modulární Integrovaný Robotizovaný Systém), je první samonosnou pneumatikou Pirelli, která zajišťuje aktivní i pasivní bezpečnost.

Aktivní bezpečnost

Bezpečné ovládání za sucha i mokra, účinné brzdění a odolnost proti akvaplaningu.
Automobil může být řízen při maximálním bezpečí i při náhlé ztrátě tlaku. Stabilita při jízdě, ovládání a řízení jsou zachovány.

Pasivní bezpečnost

Rozšířená mobilita i v případě defektu: při nulovém tlaku není vozidlo imobilizováno a řidič se může spolehnout na ujetí vzdálenosti do 80 km (50 mil) při rychlosti 80 km/h (50 mph)

Pirelli Eufori@

převzato z: http://www.pirelli.cz/