Barum
BF Goodrich
Bridgestone
Continental
Dunlop
Firestone
Fulda
Goodyear
Kleber
Matador
Michelin
Nokian
Pirelli
Sava
Semperit
Uniroyal

Pirelli

Pirelli Winter SNOWCONTROL Serie II

Pirelli Winter SNOWCONTROL Serie II

Snowcontrol Serie II je nová zimní pneumatika, která je specificky vyvinuta pro městská auta a vozidla od kompaktních po střední segment tak, aby zaručovala větší mobilitu v městských, mimoměstských a horských podmínkách v období mezi říjnem a březnem.

S pneumatikou Snowcontrol Serie II představuje Pirelli ‚sněhový indikátor opotřebení‘ (S.W.I.): tři písmena na vzorku běhounu, která označují hloubku dezénu. Pokud je tento opotřebený, Pirelli navrhuje výměnu zimních pneumatik pro zachování vysokého stupně bezpečnosti na sněhu.

Zimní pneumatika Snowcontrol Serie II byla vyvinuta s inovačním designem a specifickou technologií, která kombinuje bezpečnost s ohledem na životní prostředí během všech podzimních a zimních podmínek, od sucha a mokra po rozbředlý sníh a sníh, zaručuje vynikající brzdění, optimální odolnost proti akvaplaningu i při vyšších rychlostech a vysoký stupeň trakce a brzdění.

Díky směsi bez vysoce aromatických olejů, se zdokonalenou technologií nízkého valivého odporu pro snížení spotřeby paliva a emisí CO2 představuje pneumatika Snowcontrol Serie II další významnou snahu společnosti Pirelli směrem k respektování životního prostředí.

Dezén běhounu

- Dva široké podélné žlábky s doplňkovými lamelami pro účinné vytěsnění vody a rozbředlého sněhu. Lamely účinně zvyšují trakci u výkonnosti na sněhu. - Nepřerušované centrální žebrování: větší stabilita pro lepší ovládání a deformaci vzorku, zlepšení pravidelného opotřebení. - Menší vzdálenost mezi lamelami dezénu pro zvětšení kontaktní plochy, lepší přilnavost a bezpečné brzdění na mokrém i suchém povrchu. - Specifické rozmístění hran bylo navrženo pro vyváženost mezi ramenními a středovými hranami tak, aby došlo ke snížení stupně vnímaní hlučnosti.

Pirelli Snowcontrol Series II

 

převzato z: http://www.pirelli.cz/