Služby

TOP garant

Společnost PNEU – Šafránek s.r.o. rozšířila své záruky prostřednictvím produktu TOP garant pro své zákazníky, a to na plnohodnotně zakoupenou a následně montovanou pneumatiku v síti PNEU – Šafránek s.r.o. nebo v dceřiné společnosti PNEU Černý – Šafránek s.r.o. - Poděbrady po dobu tří let od data nákupu.

Záruka zdarma! To je TOP garant

PNEU – Šafránek s.r.o. se snaží ještě více zajistit bezstarostnou a bezpečnou jízdu svých zákazníků a k tomu slouží i tento produkt.

Každý, kdo se pohybuje v dnešním silném silničním provozu, jistě zažil situace, kdy nemá možnost zabránit poškození pneumatiky svého vozu. Na vozovce číhají kameny, skla, předměty spadlé z ložných ploch nákladních automobilů a hlavně výmoly a výtluky vozovek. Jsme si vědomi tohoto rizika našich zákazníků a chceme jako bonus snížit finanční náklady na odstraňování takových případů. Na vyjmenovaná poškození se nevztahuje žádné běžné pojištění motorových vozidel.

Proto tento TOP garant poskytuje plnou záruku na všechna mechanická neopravitelná poškození pneumatik osobních vozidel způsobená v provozu. Vaše vozidlo po takové nehodě tedy neskončí nepojízdné a jeho uvedení do patřičného stavu Vám nevyprázdní peněženku.

Co stačí udělat?

  • Při nákupu požádat o zařazení do TOP garant, což Vám bude potvrzeno na prodejním dokladu.
  • Při poškození navštívit naši provozovnu a předložit poškozenou pneumatiku s nákupním a montážním dokladem s vyznačením TOP garant. Po opravě vozu Vám bude z částky za opravu odečtena sleva hrazená TOP garantem.

TOP garant – Vaše jistota – a ještě zadarmo!

TOP garant– záruka platí na pneumatiky pro osobní automobil nad rámec záruky poskytované v normálních záručních podmínkách a je určena pro nesmluvní klienty. Jde o úhradu části nákladů při neopravitelném náhodném poškození pneumatiky v běžném silničním provozu.

Garance se zejména vztahuje na náhodná provozní poškození jako:

  • Roztržení bočnice a běhounu najetím na cizí předmět na vozovce
  • Neopravitelný průpich větším předmětem v oblasti běhounu a koruny pneu
  • Neopravitelné vyboulení vzniklé nájezdem na tvrdou překážku, kdy dojde k poškození kordu
  • Praskliny a zlomeniny vzniklé najetím na cizí předmět ve vyšší rychlosti
  1.  Zákazník požadující plnění TOP garant může svůj požadavek uplatnit na kterékoli pobočce firmy PNEU – Šafránek s.r.o., včetně dceřiné společnosti PNEU Černý-Šafránek. Při uplatnění záruky je nutno předložit nákupní doklad a poškozenou pneumatiku ve stavu, kdy jde ještě určit, zda se skutečně jedná o zakoupenou pneu.
  2. Po posouzení pneu oprávněným pracovníkem, jmenovaným pro každou provozovnu, je provedena výměna za stejný typ a rozměr pneumatiky a vypočtena finanční náhrada dle přiložené tabulky.

Tabulka finančních náhrad

Zbytková hloubka dezénu v mm 9 8 7 6 5 4 3 2 méně
Procento nákladů hrazené TOP garantem 100 100 100 80 60 40 20 10 0

Ze záruky TOP garant jsou vyjmuta pouze úmyslná poškození, poškození vzniklá při sportovních podnicích a přípravných jízdách k nim.